Tiskové informace

Pro tisk

Vztahy s médii a občany

Obecné tiskové dotazy

510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Korporátní komunikace

Spojené státy a Svět

Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com

Evropa

Laura Scorza, oblast EMEA, Senior Manager, Korporátní komunikace
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com

Juliette Legrand
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com

Asie - Tichomoří

Cannis Wong, Asie - Tichomoří, Senior Manager, Vztahy s veřejností
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Spojené Státy/Kanada

LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151 pr@lifesize.com

Logitech pro firmy

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Product PR - Ultimate Ears

Andrea McDonald
415-249-6768 andrea.mcdonald@finnpartners.com

Product PR - Herní a počítačové klávesnice, webové kamery a náhlavní soupravy

Wendy Spander
510-713-5203 wspander@logitech.com

Product PR - Počítačové myši

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Product PR - Digitální domov a počítačové reproduktory

Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com

Product PR - Mobilní prvky

Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com

Latinská Amerika

Argentina

Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co

Brazílie

Mariana Laun
55 11 96324 4616 mariana@smartpr.com.br

Mexiko

Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Asie - Tichomoří

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Asie - Tichomoří

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Indie

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Tchaj-wan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Jihovýchodní Asie - Filipíny, Singapur, Vietnam, Malajsie, Thajsko, Indonésie

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Čína

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Austrálie

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com

Logitech Product PR, Asie - Tichomoří
Nový Zéland

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Logicool Japonsko

Logitech Product PR, Japonsko
Logicool, Japonsko

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127 numeda@logitech.com

Evropa

Logitech Product PR, Evropa
Rakousko

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitech Product PR, Evropa
Bělorusko

Darya Denisevich
00 375 (29) 319-30-72, 375 (29) 751-74-58, 310-60-65 dd@labs.by

Logitech Product PR, Evropa
Belgie

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com

Logitech Product PR, Evropa
Bulharsko

Slavi Slavchev
+389 897 32 44 48 slavi@fastforwardcomm.ro

Logitech Product PR, Evropa
Chorvatsko

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr

Logitech Product PR, Evropa
Česká republika

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitech Product PR, Evropa
Dánsko

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk

Logitech Product PR, Evropa
Estonsko

Kadri Kütt
+372 660 609 kadri@corpore.ee

Logitech Product PR, Evropa
Finsko

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi

Logitech Product PR, Evropa
Francie

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr

Logitech Product PR, Evropa
Německo

Elisabeth Marcard
0049 (0)69 25 66 93 65 logitechall@hotwirepr.com

Logitech Product PR, Evropa
Řecko

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr

Logitech Product PR, Evropa
Maďarsko

Szátmari Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu

Logitech Product PR, Evropa
Irsko

Avril Collins
+353 1 498 0300 avril.collins@murrayconsult.ie

Logitech Product PR, Evropa
Itálie

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it

Logitech Product PR, Evropa
Lotyšsko

Janis Vanags
+371 6424272 janis.vanags@pr-stils.lv

Logitech Product PR, Evropa
Litva

Gintarė Motiejūnaitė
+370 686 08198 gintare@koko.lt

Logitech Product PR, Evropa
Nizozemí

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl

Logitech Product PR, Evropa
Norsko

Gunnar Bækkevold
+47 91 77 67 17 gunnar@consilio.no

Logitech Product PR, Evropa
Polsko

Jakub Zajdel
+48 667 558 058 jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

Logitech Product PR, Evropa
Rumunsko

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro

Logitech Product PR, Evropa
Rusko

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45 shuvaeva@polylog.ru

Logitech Product PR, Evropa
Srbsko

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu

Logitech Product PR, Evropa
Španělsko

Valença Figuera
+34 934 521 600 valenca.figuera@equiposingular.com

Logitech Product PR, Evropa
Švédsko

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se

Logitech Product PR, Evropa
Švýcarsko

Alois Inderbitzin
+41 43 322 01 10 logitech@prfact.ch

Logitech Product PR, Evropa
Turecko

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145 asime@strateji.com

Logitech Product PR, Evropa
Ukrajina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10 inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitech Product PR, Evropa
Spojené království

Natalie Godsell
+44 (0)20 75921200 logitech@brands2life.com

Afrika

Logitech Product PR, Evropa
Jihoafrická republika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 candice@cravingnovity.co.za