Prohlížeč IE8/IE9/IE10 již není nadále podporován. Pro zobrazení naší stránky použijte novější prohlížeč.

Tiskové informace

Pro tisk

Vztahy s médii a občany

Obecné tiskové dotazy
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Korporátní komunikace

Spojené státy a Svět
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Evropa
Ben Starkie
41 79 292 3499 benstarkie@cumulus.bs
Juliette Legrand, EMEA, Product PR & SM
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com
Asie – Tichomoří
Cannis Wong, Asie – Tichomoří, Senior Manager, Vztahy s veřejností
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Spojené Státy/Kanada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Product PR – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Product PR – Herní a počítačové klávesnice, webové kamery a náhlavní soupravy
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
Product PR – Počítačové myši
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com
Product PR – Propojení domova a počítačové reproduktory
Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com
Product PR – Mobilní prvky
Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com
Video spolupráce
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Latinská Amerika

Argentina
Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co
Brazílie
Mariana Laun
55 11 96324 4616 mariana@smartpr.com.br
Mexiko
Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Asie – Tichomoří

Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Asie – Tichomoří

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Indie

Mohit Sharma
msharma@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Tchaj-wan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Korea

Seung Hyun Jung
82 2 761 1207 sjung1@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Jihovýchodní Asie – Filipíny, Singapur, Vietnam, Malajsie, Thajsko, Indonésie

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Čína

Cannis Wong
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Austrálie

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com
Logitech Product PR, Asie – Tichomoří
Nový Zéland

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Logicool Japonsko

Logitech Product PR, Japonsko
Logicool, Japonsko

Taira Takahashi
+81 3-6894-3200 logicool-press@ssu.co.jp

Evropa

Logitech Product PR, Evropa
Rakousko

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 logitech@ketchum-publico.at
Logitech Product PR, Evropa
Belgie

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com
Logitech Product PR, Evropa
Chorvatsko

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr
Logitech Product PR, Evropa
Česká republika

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz
Logitech Product PR, Evropa
Dánsko

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk
Logitech Product PR, Evropa
Finsko

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi
Logitech Product PR, Evropa
Francie

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr
Logitech Product PR, Evropa
Německo

Saskia Stolper
49 (0) 69 25 66 93-0 logitechall@hotwirepr.com
Logitech Product PR, Evropa
Řecko

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr
Logitech Product PR, Evropa
Maďarsko

Szátmari Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu
Logitech Product PR, Evropa
Itálie

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it
Logitech Product PR, Evropa
Izrael

Sharon Elbaz
+972 52 5055959 sharon@point-team.co.il
Logitech Product PR, Evropa
Nizozemí

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl
Logitech Product PR, Evropa
Norsko

Martin Pira
+47 926 28 084 martin.pira@jcpnordic.com
Logitech Product PR, Evropa
Polsko

Maciej Piotrowski
0048 730 840 300 maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl
Logitech Product PR, Evropa
Rumunsko

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro
Logitech Product PR, Evropa
Rusko

Anastasia Salnikova
+7 495 783 73 03 logitech@rose.ru
Logitech Product PR, Evropa
Srbsko

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu
Logitech Product PR, Evropa
Španělsko

Zuriñe Martín
+34 934 521 600 zurine.martin@equiposingular.com
Logitech Product PR, Evropa
Švédsko

Martina Zetterkvist
+46 (0)70 674 38 13 martina.zetterkvist@jcpnordic.com
Logitech Product PR, Evropa
Švýcarsko

Claudia Christen
0041 43 499 16 22 logitech@prfact.ch
Logitech Product PR, Evropa
Turecko

Ezgi Genç
+90 212 233 22 38 logitech@ab-pr.com
Logitech Product PR, Evropa
Ukrajina

Yuliya Geydyunas
0038 044 496 28 12 yuliya.geydyunas@180prpa.com.ua
Logitech Product PR, Evropa
Spojené království

Lauren Hill
+44 (0)20 7792 7465 logitech@feverpr.com

STŘEDNÍ VÝCHOD

Logitech Product PR, Evropa
UAE

Tryphena Greenwood
+971 4 275 49 00 tryph@houseofcomms.com

Afrika

Logitech Product PR, Evropa
Jihoafrická republika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 candice@cravingnovity.co.za