Tiskové informace

Pro tisk

Vztahy s médii a občany</h4>



Obecné tiskové dotazy

510-713-6035
mediarelations@logitech.com

Korporátní komunikace



Spojené státy a Svět

Nancy Morrison, Viceprezident, Korporátní komunikace
510-713-4948
nmorrison@logitech.com

Evropa

Laura Scorza, oblast EMEA, Senior Manager, Korporátní komunikace
+41 21 863 5336
lscorza@logitech.com

Asie - Tichomoří

Cannis Wong, Asie - Tichomoří, Senior Manager, Vztahy s veřejností
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Spojené Státy/Kanada



LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151
pr@lifesize.com

Logitech pro firmy

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Product PR — Hudba

Andrea McDonald
415-249-6768
andrea.mcdonald@finnpartners.com

Product PR — Herní

Amanda Sanyal
510-713-5051
asanyal@logitech.com

Product PR — PC periferní zařízení

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Product PR — Tablety, Digitální domov a Digitální bezpečnostní videosystémy

Jessica Monney
510-713-5830
jmonney@logitech.com

Latinská Amerika



Argentina

Julieta Biagioni
(+5411) 5199-6029
jbiagioni@muchnik.com

Brazílie

Evandro Dias
(+55) 2898 7492
evandro.dias@xcomunicacao.com.br

Mexiko

Cecilia Boimorto
(+52 55) 4160 3361
cboimorto@logitech.com

Asie — Tichomoří



Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Asie — Tichomoří

Cannis Wong
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Indie

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Tchaj-wan

Sarena Chou
886 2 746 6601
sarena_chou@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Hongkong

Cannis Wong
+852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207
jungwon_choi@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Jihovýchodní Asie — Filipíny, Singapur, Vietnam

Jeanette Wu
+65 6270 5515 ext 2019
meimei_tan@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Jihovýchodní Asie — Indonésie, Malajsie, Thajsko

Sarena Chou
sarena_chou@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Čína

Sonia Jiang
+86(0)21-22302620
sonia_jiang@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Austrálie

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330
ebaldry@logitech.com

Logitech Product PR, Asie — Tichomoří
Nový Zéland

Joanna Graham
+64 2166 5216
jgraham@logitech.com

Logicool Japonsko



Logitech Product PR, Japonsko
Logicool, Japonsko

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127
numeda@logitech.com

Evropa



Logitech Product PR, Evropa
Rakousko

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132
doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitech Product PR, Evropa
Bělorusko

Darya Denisevich
+375 (17) 291-46-94, +375 (29) 751-74-58, 310-60-65
dd@labs.by

Logitech Product PR, Evropa
Belgie

Karolien Cloots
32 2 474 17 40
karolienc@lvtpr.com

Logitech Product PR, Evropa
Chorvatsko

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248
dalibor@nulaosam.hr

Logitech Product PR, Evropa
Česká republika

Ivan Sobička
+420 272 016 813
ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitech Product PR, Evropa
Dánsko

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00
karin@thinkpr.dk

Logitech Product PR, Evropa
Finsko

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097
jiri@visionist.fi

Logitech Product PR, Evropa
Francie

Victoria Bareille
+33 (1) 55 21 01 41
victoriab@reflexion-publique.com

Logitech Product PR, Evropa
Německo

Monika Bailer Giuliani
+41 44 380 35 36
presse@vademecom.com

Logitech Product PR, Evropa
Řecko

Sofia Belouka
+306937014444
sophia.belouka@mecglobal.com

Logitech Product PR, Evropa
Maďarsko

Szátmari Péter
36 1 880 3077
szatmari.peter@cafepr.hu

Logitech Product PR, Evropa
Irsko

Avril Collins
+353 1 498 0300
avril.collins@murrayconsult.ie

Logitech Product PR, Evropa
Itálie

Stefano Bogani
+39 (0)2 700251
logitech@imageware.it

Logitech Product PR, Evropa
Nizozemí

Julien Harbers
+31(0)317 410483
logitech@whizpr.nl

Logitech Product PR, Evropa
Norsko

Jamina Heggedal
+47 91 77 67 17
jamina@consilio.no

Logitech Product PR, Evropa
Polsko

Jakub Zajdel
+48 667 558 058
jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

Logitech Product PR, Evropa
Rumunsko

Tudor Daescu
+40 723529765
tudor@prpeople.ro

Logitech Product PR, Evropa
Rusko

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45
eg@polylog.ru

Logitech Product PR, Evropa
Srbsko

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248
jelena@nulaosam.eu

Logitech Product PR, Evropa
Španělsko

Valença Figuera
+34 934 521 600
valenca.figuera@equiposingular.com

Logitech Product PR, Evropa
Švédsko

Christian Daflos
+46 733 229 889
christian@awb.se

Logitech Product PR, Evropa
Švýcarsko

Monika Bailer Giuliani
+41 44 380 35 36
presse@vademecom.com
Tiskový portál GSA: www.logitech-partner.com

Logitech Product PR, Evropa
Turecko

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145
asime@strateji.com

Logitech Product PR, Evropa
Ukrajina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10
inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitech Product PR, Evropa
Spojené království

Brands2Life
+44 (0)20 75921200
logitech@brands2life.com

Střední východ



Logitech Product PR, Evropa
Spojené arabské emiráty

Abdul Karim Samaan
971 4 390 0564
Abdulkarim@graylingmomentum.com

Afrika



Logitech Product PR, Evropa
Jihoafrická republika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 
candice@cravingnovity.co.za