Prohlížeč IE8/IE9/IE10 již není nadále podporován. Pro zobrazení naší stránky použijte novější prohlížeč.

Tiskové informace

Novinky

 
Logitech Transforms the Way Teams Use Video Conferencing

Logitech GROUP Works with Video Conference Apps You Already Use
Další informace

 
Logitech G Expands RGB Mechanical Gaming Keyboard Lineup

Logitech G810 Orion Spectrum Features Exclusive Romer-G Mechanical Switches and Intelligent RGB Illumination in a Pure Performance-Driven Design
Další informace

 
Logitech Files Quarterly Report on Form 10-Q

Další informace

 
Logitech Delivers Better-Than-Expected Q3 Results and Raises FY 2016 Outlook

Retail Sales Grow 9 Percent in Constant Currency
Další informace

 
Logitech Announces New G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse

The Best-Selling Gaming Mouse Just Got Better With Customizable RGB Lighting
Další informace

 

Archiv tiskových zpráv

 

Pro tisk

 
Request Information

Need more information?
Make a request.

Vztahy s médii a občany

Obecné tiskové dotazy
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Korporátní komunikace

Spojené státy a Svět
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Evropa
Laura Scorza, oblast EMEA, Senior Manager, Korporátní komunikace
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com
Asie – Tichomoří
Cannis Wong, Asie – Tichomoří, Senior Manager, Vztahy s veřejností
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Spojené Státy/Kanada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Product PR – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Product PR – Herní a počítačové klávesnice, webové kamery a náhlavní soupravy
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
 

Zobrazit všechny kontakty společnosti Logitech