IE8/IE9/IE10 understøttes ikke længere som browser. Du skal besøge vores websted i en nyere browser.

Presse

Seneste nyheder

 
Logitech G Expands RGB Mechanical Gaming Keyboard Lineup

Logitech G810 Orion Spectrum Features Exclusive Romer-G Mechanical Switches and Intelligent RGB Illumination in a Pure Performance-Driven Design
Læs mere

 
Logitech Files Quarterly Report on Form 10-Q

Læs mere

 
Logitech Delivers Better-Than-Expected Q3 Results and Raises FY 2016 Outlook

Retail Sales Grow 9 Percent in Constant Currency
Læs mere

 
Logitech Announces New G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse

The Best-Selling Gaming Mouse Just Got Better With Customizable RGB Lighting
Læs mere

 
Logi CREATE Unveiled: The First Accessories Specially Designed with Apple for the iPad Pro

Make More Possible and Get More Done with Logi CREATE for iPad Pro
Læs mere

 

Press Release Archive

 

For the Press

 
Request Information

Need more information?
Make a request.

Kontakt til medierne og samfundet

Generelle pressehenvendelser
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Virksomhedskommunikation

USA og globalt
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Europa
Laura Scorza, EMEA, overordnet chef for virksomhedskommunikation
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com
Asien/Stillehavsområdet
Cannis Wong, Asien/Stillehavsområdet, overordnet PR-chef
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

USA /Canada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Produkt-PR – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Produkt-PR – Gaming- og computertastaturer, webkameraer og headset
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
 

Se alle Logitechs kontaktpersoner