Internet Explorer 8/9/10 -selainta ei enää tueta. Käytä tätä uudempaa selainta, jotta voit tarkastella sivustoamme.

Lehdistö

Tuoreet uutiset

 
Logitech G Expands RGB Mechanical Gaming Keyboard Lineup

Logitech G810 Orion Spectrum Features Exclusive Romer-G Mechanical Switches and Intelligent RGB Illumination in a Pure Performance-Driven Design
Lue lisää

 
Logitech Files Quarterly Report on Form 10-Q

Lue lisää

 
Logitech Delivers Better-Than-Expected Q3 Results and Raises FY 2016 Outlook

Retail Sales Grow 9 Percent in Constant Currency
Lue lisää

 
Logitech Announces New G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse

The Best-Selling Gaming Mouse Just Got Better With Customizable RGB Lighting
Lue lisää

 
Logi CREATE Unveiled: The First Accessories Specially Designed with Apple for the iPad Pro

Make More Possible and Get More Done with Logi CREATE for iPad Pro
Lue lisää

 

Lehdistötiedotearkisto

 

Lehdistölle

 
Request Information

Need more information?
Make a request.

Media & yhteisösuhteet

Yleiset lehdistötiedustelut
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Yritysviestintä

Yhdysvalloissa ja muualla maailmassa
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Eurooppa
Laura Scorza, EMEA, Senior Corporate Communications Manager
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com
Tyynenmeren Aasia
Cannis Wong, Tyynenmeren Aasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Yhdysvallat ja Kanada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Tuote-PR – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Tuote-PR – Peli- ja tietokonenäppäimistöt, verkkokamerat ja kuulokemikrofonit
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
 

Katso kaikki Logitechin yhteystiedot