Internet Explorer 8/9/10 -selainta ei enää tueta. Käytä tätä uudempaa selainta, jotta voit tarkastella sivustoamme.

Lehdistö

Lehdistölle

Media & yhteisösuhteet

Yleiset lehdistötiedustelut
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Yritysviestintä

Yhdysvalloissa ja muualla maailmassa
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Eurooppa
Laura Scorza, EMEA, Senior Corporate Communications Manager
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com
Juliette Legrand, EMEA, Tuote-PR & SM
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com
Tyynenmeren Aasia
Cannis Wong, Tyynenmeren Aasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Yhdysvallat ja Kanada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Tuote-PR – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Tuote-PR – Peli- ja tietokonenäppäimistöt, verkkokamerat ja kuulokemikrofonit
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
Tuote-PR – Tietokonehiiret
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com
Tuote-PR – Yhdistetyt kodin ja tietokoneen kaiuttimet
Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com
Tuote-PR – Mobiililaitteet
Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com
Videoviestintä
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Latinalainen Amerikka

Argentiina
Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co
Brasilia
Catarina Cicarelli
+ 55 11 99355-3346 logitech@smartpr.com.br
Meksiko
Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Tyynenmeren Aasia

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Tyynenmeren Aasia

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Intia

Mohit Sharma
msharma@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Taiwan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kaakkois-Aasia – Filippiinit, Singapore, Vietnam, Malesia, Thaimaa, Indonesia

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kiina

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Australia

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com
Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Uusi-Seelanti

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Japan Logicool

Logitechin tuote-PR, Japani
Logicool, Japani

Taira Takahashi
+81 3-6894-3200 logicool-press@ssu.co.jp

Eurooppa

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Itävalta

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 logitech@ketchum-publico.at
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Belgia

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kroatia

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tšekin tasavalta

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tanska

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Suomi

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ranska

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Saksa

Saskia Stolper
49 (0) 69 25 66 93-0 logitechall@hotwirepr.com
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kreikka

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Unkari

Szátmari Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Irlanti

Diarmaid Walsh
353 1 498 0300 diarmaid.walsh@murrayconsult.ie
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Italia

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Alankomaat

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Norja

Bjørn-Arild Alnæs
0047 474 65 222 bjorn-arild@consilio.no
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Puola

Maciej Piotrowski
0048 730 840 300 maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Romania

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Venäjä

Elena Chuvilina
+7 495 783 73 03 logitech@rose.ru
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Serbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Espanja

Zuriñe Martín
+34 934 521 600 zurine.martin@equiposingular.com
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ruotsi

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Sveitsi

Yael Ellenbroek
0041 43 499 16 22 logitech@prfact.ch
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Turkki

Ezgi Genç
+90 212 233 22 38 logitech@ab-pr.com
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ukraina

Yuliya Geydyunas
0038 044 496 28 12 yuliya.geydyunas@180prpa.com.ua
Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Yhdistynyt kuningaskunta

Christina Cooper
+44 (0)20 7792 7465 logitech@feverpr.com

Afrikka

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Etelä-Afrikka

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900  candice@cravingnovity.co.za