Lehdistö

Lehdistölle

Media & yhteisösuhteet

Yleiset lehdistötiedustelut

510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Yritysviestintä

Yhdysvalloissa ja muualla maailmassa

Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com

Eurooppa

Laura Scorza, EMEA, Senior Corporate Communications Manager
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com

Juliette Legrand, EMEA, Product PR & SM
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com

Tyynenmeren Aasia

Cannis Wong, Tyynenmeren Aasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Yhdysvallat ja Kanada

LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151 pr@lifesize.com

Logitechin yritysratkaisut

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Tuote-PR – Ultimate Ears

Andrea McDonald
415-249-6768 andrea.mcdonald@finnpartners.com

Tuote-PR – Peli- ja tietokonenäppäimistöt, verkkokamerat ja kuulokemikrofonit

Wendy Spander
510-713-5203 wspander@logitech.com

Tuote-PR – Tietokonehiiret

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Tuote-PR – Digitaalinen koti ja tietokoneen kaiuttimet

Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com

Tuote-PR – Mobiililaitteet

Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com

Latinalainen Amerikka

Argentiina

Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co

Brasilia

Mariana Laun
55 11 96324 4616 mariana@smartpr.com.br

Meksiko

Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Tyynenmeren Aasia

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Tyynenmeren Aasia

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Intia

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Taiwan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kaakkois-Aasia – Filippiinit, Singapore, Vietnam, Malesia, Thaimaa, Indonesia

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kiina

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Australia

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Uusi-Seelanti

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Japan Logicool

Logitechin tuote-PR, Japani
Logicool, Japani

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127 numeda@logitech.com

Eurooppa

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Itävalta

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Valko-Venäjä

Darya Denisevich
00 375 (29) 319-30-72, 375 (29) 751-74-58, 310-60-65 dd@labs.by

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Belgia

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kroatia

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tšekin tasavalta

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tanska

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Suomi

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ranska

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Saksa

Elisabeth Marcard
0049 (0)69 25 66 93 65 logitechall@hotwirepr.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kreikka

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Unkari

Szátmari Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Irlanti

Avril Collins
+353 1 498 0300 avril.collins@murrayconsult.ie

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Italia

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Alankomaat

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Norja

Bjørn-Arild Alnæs
0047 474 65 222 bjorn-arild@consilio.no

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Puola

Maciej Piotrowski
0048 730 840 300 maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Romania

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Venäjä

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45 shuvaeva@polylog.ru

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Serbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Espanja

Valença Figuera
+34 934 521 600 valenca.figuera@equiposingular.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ruotsi

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Sveitsi

Yael Ellenbroek
0041 43 499 16 22 logitech@prfact.ch

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Turkki

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145 asime@strateji.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ukraina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10 inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Yhdistynyt kuningaskunta

Natalie Godsell
+44 (0)20 75921200 logitech@brands2life.com

Afrikka

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Etelä-Afrikka

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900  candice@cravingnovity.co.za