Lehdistö

Lehdistölle

Media & yhteisösuhteet</h4>



Yleiset lehdistötiedustelut

510-713-6035
mediarelations@logitech.com

Yritysviestintä



Yhdysvalloissa ja muualla maailmassa

Krista Todd
510-713-5834
ktodd@logitech.com

Eurooppa

Laura Scorza, EMEA, Senior Corporate Communications Manager
+41 21 863 5336
lscorza@logitech.com

Tyynenmeren Aasia

Cannis Wong, Tyynenmeren Aasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Yhdysvallat ja Kanada



LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151
pr@lifesize.com

Logitechin yritysratkaisut

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Tuote-PR - musiikki

Andrea McDonald
415-249-6768
andrea.mcdonald@finnpartners.com

Tuote-PR - pelit

Amanda Sanyal
510-713-5051
asanyal@logitech.com

Tuote-PR - PC-oheislaitteet

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Tuote-PR – taulutietokoneet ja digitaalinen koti

Jessica Monney
510-713-5830
jmonney@logitech.com

Latinalainen Amerikka



Argentiina

Julieta Biagioni
(+5411) 5199-6029
jbiagioni@muchnik.com

Brasilia

Mariana Carrillo
+55 11 97643 7123
carrillo@smartpr.com.br

Meksiko

Tatiana Cecilia Diaz Bedolla
+52 55 6392 1100
tatiana@anothercompany.com.mx

Tyynenmeren Aasia



Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Tyynenmeren Aasia

Cannis Wong
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Intia

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Taiwan

Allen Hsieh
886 2 6606 6716
ahsieh1@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Hongkong

Cannis Wong
+852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207
jungwon_choi@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kaakkois-Aasia - Filippiinit, Singapore, Vietnam

Jeanette Wu
+65 6887 6419
jjwu1@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kaakkois-Aasia - Indonesia, Malesia, Thaimaa

Sarena Chou
sarena_chou@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Kiina

Sonia Jiang
+86(0)21-22302620
sonia_jiang@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Australia

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330
ebaldry@logitech.com

Logitechin tuote-PR, Tyynenmeren Aasia
Uusi-Seelanti

Joanna Graham
+64 2166 5216
jgraham@logitech.com

Japan Logicool



Logitechin tuote-PR, Japani
Logicool, Japani

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127
numeda@logitech.com

Eurooppa



Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Itävalta

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132
doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Valko-Venäjä

Darya Denisevich
+375 (17) 291-46-94, +375 (29) 751-74-58, 310-60-65
dd@labs.by

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Belgia

Karolien Cloots
32 2 474 17 40
karolienc@lvtpr.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kroatia

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248
dalibor@nulaosam.hr

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tšekin tasavalta

Ivan Sobička
+420 272 016 813
ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Tanska

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00
karin@thinkpr.dk

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Suomi

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097
jiri@visionist.fi

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ranska

Victoria Bareille
+33 (1) 55 21 01 41
victoriab@reflexion-publique.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Saksa

Saskia Stolper
+49 69256693
logitechall@hotwirepr.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Kreikka

Sophia Belouka
+306937014444
sophia@nestmedia.gr

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Unkari

Szátmari Péter
36 1 880 3077
szatmari.peter@cafepr.hu

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Irlanti

Avril Collins
+ 353 1 498 0300
avril.collins@murrayconsult.ie

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Italia

Stefano Bogani
+39 (0)2 700251
logitech@imageware.it

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Alankomaat

Julien Harbers
+31(0)317 410483
logitech@whizpr.nl

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Norja

Gunnar Bækkevold
+47 91 77 67 17
gunnar@consilio.no

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Puola

Jakub Zajdel
+48 667 558 058
jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Romania

Tudor Daescu
+40 723529765
tudor@prpeople.ro

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Venäjä

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45
eg@polylog.ru

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Serbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248
jelena@nulaosam.eu

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Espanja

Valença Figuera
+34 934 521 600
valenca.figuera@equiposingular.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ruotsi

Christian Daflos
+46 733 229 889
christian@awb.se

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Sveitsi

Alois Inderbitzin
+41 43 322 01 10
logitech@prfact.ch

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Turkki

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145
asime@strateji.com

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Ukraina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10
inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Yhdistynyt kuningaskunta

Brands2Life
+44 (0)20 75921200
logitech@brands2life.com

Afrikka



Logitechin tuote-PR, Eurooppa
Etelä-Afrikka

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 
candice@cravingnovity.co.za