Az IE8/IE9/IE10 már nem támogatott böngésző. Kérjük, használjon egy aktuálisabb böngészőt az oldalunk megtekintéséhez.

Sajtó

For the Press

Média és közösségi kapcsolatok

Általános sajtóinformáció
510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Vállalati kommunikáció

Amerikai Egyesült Államok és világszerte
Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com
Európa
Laura Scorza, EMEA, rangidős vállalati kommunikációs igazgató
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com
Juliette Legrand, EMEA, Termékkommunikáció & Közösségi média
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com
Ázsia és a csendes-óceáni régió
Cannis Wong, Ázsia és a csendes-óceáni régió, rangidős közkapcsolati igazgató
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Egyesült Államok/Kanada

LifeSize
Maria Galler
201-699-6027 mgaller@lifesize.com
Termékkommunikáció – Ultimate Ears
Beth Swierk
415-348-2734 beth.swierk@ultimateears.com
Termékkommunikáció – játékhoz tervezett és egyéb számítógépes billentyűzetek, webkamerák és mikrofonos fejhallgatók
Wendy Spander
510-713-5393 wspander@logitech.com
Termékkommunikáció – számítógépes egerek
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com
Termékkommunikáció – Lakásautomatizálás és Számítógép-hangszórók
Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com
Termékkommunikáció – mobil eszközök
Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com
Videós együttműködés
Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Latin-amerika

Argentína
Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co
Brazília
Catarina Cicarelli
+ 55 11 99355-3346 logitech@smartpr.com.br
Mexikó
Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Ázsia és a csendes-óceáni régió

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ázsia és a csendes-óceáni régió

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
India

Mohit Sharma
msharma@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Tajvan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Délkelet-Ázsia – Fülöp-szigetek, Szingapúr, Vietnam, Malajzia, Thaiföld, Indonézia

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Kína

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ausztrália

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com
Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Új-Zéland

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Japán, Logicool

Logitech termékkommunikáció, Japán
Logicool, Japán

Taira Takahashi
+81 3-6894-3200 logicool-press@ssu.co.jp

Európa

Logitech termékkommunikáció, Európa
Ausztria

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 logitech@ketchum-publico.at
Logitech termékkommunikáció, Európa
Belgium

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com
Logitech termékkommunikáció, Európa
Horvátország

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr
Logitech termékkommunikáció, Európa
Cseh Köztársaság

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz
Logitech termékkommunikáció, Európa
Dánia

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk
Logitech termékkommunikáció, Európa
Finnország

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi
Logitech termékkommunikáció, Európa
Franciaország

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr
Logitech termékkommunikáció, Európa
Németország

Saskia Stolper
49 (0) 69 25 66 93-0 logitechall@hotwirepr.com
Logitech termékkommunikáció, Európa
Görögország

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr
Logitech termékkommunikáció, Európa
Magyarország

Szatmári Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu
Logitech termékkommunikáció, Európa
Írország

Diarmaid Walsh
353 1 498 0300 diarmaid.walsh@murrayconsult.ie
Logitech termékkommunikáció, Európa
Olaszország

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it
Logitech termékkommunikáció, Európa
Hollandia

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl
Logitech termékkommunikáció, Európa
Norvégia

Bjørn-Arild Alnæs
0047 474 65 222 bjorn-arild@consilio.no
Logitech termékkommunikáció, Európa
Lengyelország

Maciej Piotrowski
0048 730 840 300 maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl
Logitech termékkommunikáció, Európa
Románia

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro
Logitech termékkommunikáció, Európa
Oroszország

Elena Chuvilina
+7 495 783 73 03 logitech@rose.ru
Logitech termékkommunikáció, Európa
Szerbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu
Logitech termékkommunikáció, Európa
Spanyolország

Zuriñe Martín
+34 934 521 600 zurine.martin@equiposingular.com
Logitech termékkommunikáció, Európa
Svédország

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se
Logitech termékkommunikáció, Európa
Svájc

Yael Ellenbroek
0041 43 499 16 22 logitech@prfact.ch
Logitech termékkommunikáció, Európa
Törökország

Ezgi Genç
+90 212 233 22 38 logitech@ab-pr.com
Logitech termékkommunikáció, Európa
Ukrajna

Yuliya Geydyunas
0038 044 496 28 12 yuliya.geydyunas@180prpa.com.ua
Logitech termékkommunikáció, Európa
Egyesült Királyság

Christina Cooper
+44 (0)20 7792 7465 logitech@feverpr.com

Afrika

Logitech termékkommunikáció, Európa
Dél-Afrika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 candice@cravingnovity.co.za