Sajtó

For the Press

Média és közösségi kapcsolatok

Általános sajtóinformáció

510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Vállalati kommunikáció

Amerikai Egyesült Államok és világszerte

Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com

Európa

Laura Scorza, EMEA, rangidős vállalati kommunikációs igazgató
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com

Juliette Legrand, EMEA, Product PR & SM
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com

Ázsia és a csendes-óceáni régió

Cannis Wong, Ázsia és a csendes-óceáni régió, rangidős közkapcsolati igazgató
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Egyesült Államok/Kanada

LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151 pr@lifesize.com

Logitech üzleti megoldások

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Termékkommunikáció – Ultimate Ears

Andrea McDonald
415-249-6768 andrea.mcdonald@finnpartners.com

Termékkommunikáció – játékhoz tervezett és egyéb számítógépes billentyűzetek, webkamerák és mikrofonos fejhallgatók

Wendy Spander
510-713-5203 wspander@logitech.com

Termékkommunikáció – számítógépes egerek

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Termékkommunikáció – digitális otthon és számítógépes hangszórók

Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com

Termékkommunikáció – mobil eszközök

Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com

Latin-amerika

Argentina

Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co

Brazília

Mariana Laun
55 11 96324 4616 mariana@smartpr.com.br

Mexikó

Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Ázsia és a csendes-óceáni régió

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ázsia és a csendes-óceáni régió

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
India

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Tajvan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Délkelet-Ázsia -- Fülöp-szigetek, Szingapúr, Vietnam, Malajzia, Thaiföld, Indonézia

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Kína

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ausztrália

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Új-Zéland

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Japán, Logicool

Logitech termékkommunikáció, Japán
Logicool, Japán

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127 numeda@logitech.com

Európa

Logitech termékkommunikáció, Európa
Ausztria

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitech termékkommunikáció, Európa
Belarusz

Darya Denisevich
00 375 (29) 319-30-72, 375 (29) 751-74-58, 310-60-65 dd@labs.by

Logitech termékkommunikáció, Európa
Belgium

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Horvátország

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr

Logitech termékkommunikáció, Európa
Cseh Köztársaság

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitech termékkommunikáció, Európa
Dánia

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk

Logitech termékkommunikáció, Európa
Finnország

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi

Logitech termékkommunikáció, Európa
Franciaország

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr

Logitech termékkommunikáció, Európa
Németország

Elisabeth Marcard
0049 (0)69 25 66 93 65 logitechall@hotwirepr.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Görögország

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr

Logitech termékkommunikáció, Európa
Magyarország

Szatmári Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu

Logitech termékkommunikáció, Európa
Írország

Avril Collins
+353 1 498 0300 avril.collins@murrayconsult.ie

Logitech termékkommunikáció, Európa
Olaszország

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it

Logitech termékkommunikáció, Európa
Hollandia

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl

Logitech termékkommunikáció, Európa
Norvégia

Bjørn-Arild Alnæs
0047 474 65 222 bjorn-arild@consilio.no

Logitech termékkommunikáció, Európa
Lengyelország

Maciej Piotrowski
0048 730 840 300 maciej.piotrowski@digitalopengroup.pl

Logitech termékkommunikáció, Európa
Románia

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro

Logitech termékkommunikáció, Európa
Oroszország

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45 shuvaeva@polylog.ru

Logitech termékkommunikáció, Európa
Szerbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu

Logitech termékkommunikáció, Európa
Spanyolország

Valença Figuera
+34 934 521 600 valenca.figuera@equiposingular.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Svédország

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se

Logitech termékkommunikáció, Európa
Svájc

Yael Ellenbroek
0041 43 499 16 22 logitech@prfact.ch

Logitech termékkommunikáció, Európa
Törökország

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145 asime@strateji.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Ukrajna

Inna Polshina
+38 044 496 28 10 inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitech termékkommunikáció, Európa
Egyesült Királyság

Natalie Godsell
+44 (0)20 75921200 logitech@brands2life.com

Afrika

Logitech termékkommunikáció, Európa
Dél-Afrika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900  candice@cravingnovity.co.za