Sajtó

For the Press

Média és közösségi kapcsolatok</h4>

Általános sajtóérdeklődés

510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Vállalati kommunikáció

Amerikai Egyesült Államok és világszerte

Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com

Európa

Laura Scorza, EMEA, rangidős vállalati kommunikációs igazgató
+41 21 863 5336 lscorza@logitech.com

Ázsia és a csendes-óceáni régió

Cannis Wong, Ázsia és a csendes-óceáni régió, rangidős közkapcsolati igazgató
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Egyesült Államok/Kanada

LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151 pr@lifesize.com

Logitech üzleti megoldások

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Termékkommunikáció – Zene

Andrea McDonald
415-249-6768 andrea.mcdonald@finnpartners.com

Termékkommunikáció – Játék

Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com

Termékkommunikáció – Számítógép-kiegészítők

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Termékkommunikáció – Táblagépek és digitális otthon

Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com

Latin-amerika

Argentina

Julieta Biagioni
(+5411) 5199-6029 jbiagioni@muchnik.com

Brazília

Mariana Carrillo
+55 11 97643 7123 carrillo@smartpr.com.br

Mexikó

Tatiana Cecilia Diaz Bedolla
+52 55 6392 1100 tatiana@anothercompany.com.mx

Ázsia és a csendes-óceáni régió

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ázsia és a csendes-óceáni régió

Cannis Wong
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
India

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Tajvan

Allen Hsieh
886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Hongkong

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Délkelet-Ázsia: Fülöp-szigetek, Szingapúr, Vietnam

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Délkelet-Ázsia: Indonézia, Malajzia, Thaiföld

Sarena Chou
sarena_chou@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Kína

Sonia Jiang
+86(0)21-22302620 sonia_jiang@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Ausztrália

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com

Logitech termékkommunikáció, Ázsia és a csendes-óceáni régió
Új-Zéland

Joanna Graham
+64 2166 5216 jgraham@logitech.com

Japán, Logicool

Logitech termékkommunikáció, Japán
Logicool, Japán

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127 numeda@logitech.com

Európa

Logitech termékkommunikáció, Európa
Ausztria

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 doris.steiner@ketchum-publico.at

Logitech termékkommunikáció, Európa
Belarusz

Darya Denisevich
+375 (17) 291-46-94, +375 (29) 751-74-58, 310-60-65 dd@labs.by

Logitech termékkommunikáció, Európa
Belgium

Karolien Cloots
32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Horvátország

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr

Logitech termékkommunikáció, Európa
Cseh Köztársaság

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz

Logitech termékkommunikáció, Európa
Dánia

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk

Logitech termékkommunikáció, Európa
Finnország

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi

Logitech termékkommunikáció, Európa
Franciaország

Victoria Bareille
+33 (1) 55 21 01 41 victoriab@reflexion-publique.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Németország

Saskia Stolper
+49 69256693 logitechall@hotwirepr.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Görögország

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr

Logitech termékkommunikáció, Európa
Magyarország

Szatmári Péter
36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu

Logitech termékkommunikáció, Európa
Írország

Avril Collins
+353 1 498 0300 avril.collins@murrayconsult.ie

Logitech termékkommunikáció, Európa
Olaszország

Stefano Bogani
+39 (0)2 700251 logitech@imageware.it

Logitech termékkommunikáció, Európa
Hollandia

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl

Logitech termékkommunikáció, Európa
Norvégia

Gunnar Bækkevold
+47 91 77 67 17 gunnar@consilio.no

Logitech termékkommunikáció, Európa
Lengyelország

Jakub Zajdel
+48 667 558 058 jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

Logitech termékkommunikáció, Európa
Románia

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro

Logitech termékkommunikáció, Európa
Oroszország

Evgenia Generalova
+7 495 258 20 45 eg@polylog.ru

Logitech termékkommunikáció, Európa
Szerbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu

Logitech termékkommunikáció, Európa
Spanyolország

Valença Figuera
+34 934 521 600 valenca.figuera@equiposingular.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Svédország

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se

Logitech termékkommunikáció, Európa
Svájc

Alois Inderbitzin
+41 43 322 01 10 logitech@prfact.ch

Logitech termékkommunikáció, Európa
Törökország

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145 asime@strateji.com

Logitech termékkommunikáció, Európa
Ukrajna

Inna Polshina
+38 044 496 28 10 inna.polshina@180prpa.com.ua

Logitech termékkommunikáció, Európa
Egyesült Királyság

Brands2Life
+44 (0)20 75921200 logitech@brands2life.com

Afrika

Logitech termékkommunikáció, Európa
Dél-Afrika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900  candice@cravingnovity.co.za