Presse

For the Press

Medie- og samfunnsansvar</h4>



Generelle presseforespørsler

510-713-6035
mediarelations@logitech.com

Bedriftskommunikasjon



USA og verden

Nancy Morrison, Vice President, Corporate Comunications
510-713-4948
nmorrison@logitech.com

Europa

Laura Scorza, Senior Corporate Communications Manager for Europa, Midtøsten og Afrika
+41 21 863 5336
lscorza@logitech.com

Stillehavsasia

Cannis WongStillehavsasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

USA/Canada



LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151
pr@lifesize.com

Logitech for bedrifter

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Produkt-PR – musikk

Andrea McDonald
415-249-6768
andrea.mcdonald@finnpartners.com

Produkt-PR – spill

Amanda Sanyal
510-713-5051
asanyal@logitech.com

Produkt-PR – pc-tilbehør

Ann Finnie
510-713-5854
afinnie@logitech.com

Produkt-PR – nettbrett, digitalt utstyr til hjemmet og digitale videoovervåkningssystemer

Jessica Monney
510-713-5830
jmonney@logitech.com

Latin-Amerika



Argentina

Julieta Biagioni
(+5411) 5199-6029
jbiagioni@muchnik.com

Brasil

Evandro Dias
(+55) 2898 7492
evandro.dias@xcomunicacao.com.br

Mexico

Cecilia Boimorto
(+52 55) 4160 3361
cboimorto@logitech.com

Stillehavsasia



PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Stillehavsasia

Cannis Wong
852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
India

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Taiwan

Sarena Chou
886 2 746 6601
sarena_chou@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Hongkong

Cannis Wong
+852 2821 5900
cannis_wong@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207
jungwon_choi@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Sørøst Asia – Filippinene, Singapore, Vietnam

Jeanette Wu
+65 6887 6419
jjwu1@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Sørøst Asia – Indonesia, Malaysia, Thailand

Sarena Chou
sarena_chou@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Kina

Sonia Jiang
+86(0)21-22302620
sonia_jiang@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Australia

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330
ebaldry@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
New Zealand

Joanna Graham
+64 2166 5216
jgraham@logitech.com

Logicool Japan



PR for Logitech-produkter, Japan
Logicool, Japan

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127
numeda@logitech.com

Europa



PR for Logitech-produkter, Europa
Østerrike

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132
doris.steiner@ketchum-publico.at

PR for Logitech-produkter, Europa
Hviterussland

Darya Denisevich
+375 (17) 291-46-94, +375 (29) 751-74-58, 310-60-65
dd@labs.by

PR for Logitech-produkter, Europa
Belgia

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40
karolienc@lvtpr.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Kroatia

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248
dalibor@nulaosam.hr

PR for Logitech-produkter, Europa
Tsjekkia

Ivan Sobička
+420 272 016 813
ivan.sobicka@dataconsult.cz

PR for Logitech-produkter, Europa
Danmark

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00
karin@thinkpr.dk

PR for Logitech-produkter, Europa
Finland

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097
jiri@visionist.fi

PR for Logitech-produkter, Europa
Frankrike

Victoria Bareille
+33 (1) 55 21 01 41
victoriab@reflexion-publique.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Tyskland

Monika Bailer Giuliani
+41 44 380 35 36
presse@vademecom.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Hellas

Sofia Belouka
+306937014444
sophia.belouka@mecglobal.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Ungarn

Szátmari Péter
36 1 880 3077
szatmari.peter@cafepr.hu

PR for Logitech-produkter, Europa
Irland

Avril Collins
+ 353 1 498 0300
avril.collins@murrayconsult.ie

PR for Logitech-produkter, Europa
Italia

Stefano Bogani
+39 (0)2 700251
logitech@imageware.it

PR for Logitech-produkter, Europa
Nederland

Julien Harbers
+31(0)317 410483
logitech@whizpr.nl

PR for Logitech-produkter, Europa
Norge

Jamina Heggedal
+47 91 77 67 17
jamina@consilio.no

PR for Logitech-produkter, Europa
Polen

Jakub Zajdel
+48 667 558 058
jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

PR for Logitech-produkter, Europa
Romania

Tudor Daescu
+40 723529765
tudor@prpeople.ro

PR for Logitech-produkter, Europa
Russland

Evgenia Generalova
+7 495 258 20 45
eg@polylog.ru

PR for Logitech-produkter, Europa
Serbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248
jelena@nulaosam.eu

PR for Logitech-produkter, Europa
Spania

Valença Figuera
+34 934 521 600
valenca.figuera@equiposingular.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Sverige

Christian Daflos
+46 733 229 889
christian@awb.se

PR for Logitech-produkter, Europa
Sveits

Monika Bailer Giuliani
+41 44 380 35 36
presse@vademecom.com
Presseportal GSA: www.logitech-partner.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Tyrkia

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145
asime@strateji.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Ukraina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10
inna.polshina@180prpa.com.ua

PR for Logitech-produkter, Europa
Storbritannia

Brands2Life
+44 (0)20 75921200
logitech@brands2life.com

Midtøsten



PR for Logitech-produkter, Europa
De forente arabiske emirater

Abdul Karim Samaan
971 4 390 0564
Abdulkarim@graylingmomentum.com

Afrika



PR for Logitech-produkter, Europa
Sør-Afrika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900 
candice@cravingnovity.co.za