Presse

For the Press

Medie- og samfunnsansvar

Generelle presseforespørsler

510-713-6035 mediarelations@logitech.com

Bedriftskommunikasjon

USA og verden

Krista Todd
510-713-5834 ktodd@logitech.com

Europa

Laura Scorza, Senior Corporate Communications Manager for Europa, Midtøsten og Afrika
41 21 863 5336 lscorza@logitech.com

Juliette Legrand
+41 (0)21 863 5019 jlegrand@logitech.com

Stillehavsasia

Cannis Wong, Stillehavsasia, Senior Public Relations Manager
852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

USA/Canada

LifeSize

Megan Lueders
512-623-4151 pr@lifesize.com

Logitech for bedrifter

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

PR for Ultimate Ears-produkter

Andrea McDonald
415-249-6768 andrea.mcdonald@finnpartners.com

Produkt-PR – gaming- og datamaskintastaturer, webkameraer og headset

Wendy Spander
510-713-5203 wspander@logitech.com

Produkt-PR – datamus

Ann Finnie
510-713-5854 afinnie@logitech.com

Produkt-PR – digitale høyttalere for datamaskin og hjemmebruk

Amanda Sanyal
510-713-5051 asanyal@logitech.com

Produkt-PR – mobil

Jessica Monney
510-713-5830 jmonney@logitech.com

Latin-Amerika

Argentina

Nicolás Paglione
54 11 5199 6025 npaglione@muchnik.co

Brasil

Mariana Laun
55 11 96324 4616 mariana@smartpr.com.br

Mexico

Damaris Zimbron Santillan
52 55 6392 1100 damaris@anothercompany.com.mx

Stillehavsasia

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Stillehavsasia

Cannis Wong
+852 2821 5900 cannis_wong@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
India

Mohit Sharma
msharma@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Taiwan

Allen Hsieh
+886 2 6606 6716 ahsieh1@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Hongkong

Carol Suen
+852 2821 5926 csuen@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Korea

Jung-Won Choi
+822 761 1207 jungwon_choi@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Sørøst-Asia -- Filippinene, Singapore, Vietnam, Malaysia, Thailand, Indonesia

Jeanette Wu
+65 6887 6419 jjwu1@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Kina

Lily Li
86 21 22302760 lli10@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
Australia

Estelle Baldry
+61 2 9764 8330 ebaldry@logitech.com

PR for Logitech-produkter, Stillehavsasia
New Zealand

Joanna Graham
+6421 665 216 jgraham@logitech.com

Logicool Japan

PR for Logitech-produkter, Japan
Logicool, Japan

Naoya Umeda
+81 3-6385-7127 numeda@logitech.com

Europa

PR for Logitech-produkter, Europa
Østerrike

Doris Steiner
+43 (1) 717 86-132 doris.steiner@ketchum-publico.at

PR for Logitech-produkter, Europa
Hviterussland

Darya Denisevich
00 375 (29) 319-30-72, 375 (29) 751-74-58, 310-60-65 dd@labs.by

PR for Logitech-produkter, Europa
Belgia

Karolien Cloots
+32 2 474 17 40 karolienc@lvtpr.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Bulgaria

Slavi Slavchev
+389 897 32 44 48 slavi@fastforwardcomm.ro

PR for Logitech-produkter, Europa
Kroatia

Dalibor Jakus
+385 1 3095 248 dalibor@nulaosam.hr

PR for Logitech-produkter, Europa
Tsjekkia

Ivan Sobička
+420 272 016 813 ivan.sobicka@dataconsult.cz

PR for Logitech-produkter, Europa
Danmark

Karin Norgaard
+45 33 14 00 00 karin@thinkpr.dk

PR for Logitech-produkter, Europa
Estland

Kadri Kütt
+372 660 609 kadri@corpore.ee

PR for Logitech-produkter, Europa
Finland

Jiri Koivuniemi
+358-40-8378097 jiri@visionist.fi

PR for Logitech-produkter, Europa
Frankrike

Jean Christophe Malard
+33(0)1 46 34 60 60 logitech@wellcom.fr

PR for Logitech-produkter, Europa
Tyskland

Elisabeth Marcard
0049 (0)69 25 66 93 65 logitechall@hotwirepr.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Hellas

Sophia Belouka
+306937014444 sophia@nestmedia.gr

PR for Logitech-produkter, Europa
Ungarn

Szátmari Péter
+36 1 880 3077 szatmari.peter@cafepr.hu

PR for Logitech-produkter, Europa
Irland

Avril Collins
+353 1 498 0300 avril.collins@murrayconsult.ie

PR for Logitech-produkter, Europa
Italia

Jessica Morante
0039 (0)2 700251 logitech@imageware.it

PR for Logitech-produkter, Europa
Latvia

Janis Vanags
+371 6424272 janis.vanags@pr-stils.lv

PR for Logitech-produkter, Europa
Litauen

Gintarė Motiejūnaitė
+370 686 08198 gintare@koko.lt

PR for Logitech-produkter, Europa
Nederland

Julien Harbers
+31(0)317 410483 logitech@whizpr.nl

PR for Logitech-produkter, Europa
Norge

Gunnar Bækkevold
+47 91 77 67 17 gunnar@consilio.no

PR for Logitech-produkter, Europa
Polen

Jakub Zajdel
+48 667 558 058 jakub.zajdel@digitalopengroup.pl

PR for Logitech-produkter, Europa
Romania

Tudor Daescu
+40 723529765 tudor@prpeople.ro

PR for Logitech-produkter, Europa
Russland

Evegenia Shuvaeva
+7 495 258 20 45 shuvaeva@polylog.ru

PR for Logitech-produkter, Europa
Serbia

Jelena Đorđević Knežević
+385 1 3095 248 jelena@nulaosam.eu

PR for Logitech-produkter, Europa
Spania

Valença Figuera
+34 934 521 600 valenca.figuera@equiposingular.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Sverige

Christian Daflos
+46 733 229 889 christian@awb.se

PR for Logitech-produkter, Europa
Sveits

Alois Inderbitzin
+41 43 322 01 10 logitech@prfact.ch

PR for Logitech-produkter, Europa
Tyrkia

Asime Özgörüs Tansöker
+90 212 2750145 asime@strateji.com

PR for Logitech-produkter, Europa
Ukraina

Inna Polshina
+38 044 496 28 10 inna.polshina@180prpa.com.ua

PR for Logitech-produkter, Europa
Storbritannia

Natalie Godsell
+44 (0)20 75921200 logitech@brands2life.com

Afrika

PR for Logitech-produkter, Europa
Sør-Afrika

Candice Appel
27 (0) 11 470 5900  candice@cravingnovity.co.za